top of page

JAK ZACZĄĆ BIEGAĆ? Poznaj Nagrania do biegania!

Zaktualizowano: 4 sty
Chcesz zacząć biegać, tylko jak? Mam dla Ciebie coś, co pozwoli Ci przejść od zadyszki do tej symbolicznej dyszki. Coś, czego jeszcze nie było!

To całe bieganie jest niby dziecinnie proste. Czy ktoś zna prostszy sport? Na pytanie “jak zacząć biegać” pada czasem oklepane: w końcu “starczy tylko” ubrać buty i ruszyć!

Tak? 🙂

Jestem biegaczką od niemal 18 lat i heh, znam obie strony medalu! I codziennie mam kontakt z biegaczami lub tymi, którzy bardzo chcą nimi zostać.

Wiem, że te najprostsze rzeczy są czasem dziwnie trudne. Pytanie za 100 punktów: jak zacząć biegać (i w tym wytrwać)? Odpowiadam! 🙂

Znam ten sport w teorii i praktyce. Wiem, co siedzi w głowach początkujących i średnioozaawansowanych amatorów. Wiem, co może się nie powieść. Wiem, dlaczego klasyczne motywatory nie działają (a nawet rozłożyłam motywację na części 1sze, w zależności od…Twojego charakteru!). Wiem, jak działa psychologia sportu. I wiem, jak trenować, żeby się skutecznie rozpędzać – od etapu, gdzie przebiegnięcie paru minut jest na granicy możliwości, do tego, gdy biegniesz luzem kilkadziesiąt minut i czujesz, że możesz i CHCESZ więcej!HIT: NAGRANIA DO BIEGANIA. ZACZNIJ BIEGAĆ!

To moja duma, z którą trenuje już kilkaset osób, a ilość komplementów i zachwytów spływająca do mnie dzięki Nagraniom jest tak duża, że mam na nie osobny folder! Parę przykładowych:


Jak to działa?

Przede wszystkim: BARDZO PROSTO. Pokażę w paru krokach:

KROK 1. ZAMAWIASZ PAKIET DLA SIEBIE.

Zamawiasz pakiet dla siebie i od razu dostajesz dostęp do tajnego kanału podcastowego. Spokojnie, poprowadzę Cię krok po kroku przez ten etap! Wszystko będzie dziecinnie proste.

KROK 2. DOSTAJESZ DOSTĘP DO BAZY WSZYSTKICH ODCINKÓW.

Od razu masz dostęp do całej biblioteki Nagrań, ale ich kolejność nie jest przypadkowa! Włączasz jeden z nich (zaraz dowiesz się więcej o kolejności) i ruszasz na trening. Nagrania mają dwa typy: muzyczno-treningowe i tematyczne.

KROK 3. NAGRANIA MUZYCZNO-TRENINGOWE. ZACZYNASZ BIEGAĆ!

Pierwsza część odcinków to nagrania treningowo-muzyczne. Prowadzą przez 5 miesięcy regularnego biegania trzy razy w tygodniu .

TAK, to oznacza, że na każde bieganie masz materiał audio, który Ci potowarzyszy! Ale to nie wszystko.

Muzykę dobrałam tak, że jej rytm idealnie nadaje się do konkretnego typu treningu. Zaczynamy spokojnie. Interwały? Muzyka przyspiesza! Rozbieganie i powrót do domu? Muzyka spowalnia, dopasowuje się do Ciebie. W trakcie takich nagrań muzyczno-treningowych ciągle z Tobą jestem w słuchawkach. Mówię, co będzie dalej. Liczę Ci powtórzenia. Czasem dam jakąś wskazówkę, zmotywuję do jeszcze jednej serii.

To wszystko sprawia wrażenie, że, cytuję, “biegnie się tak, jakbyś ciągle była ze mną”, “to jak trening z najlepszą koleżanką”. Treningi ułożyłam zgodnie z metodologią Jacka Danielsa, jednego z top trenerów biegowych na świecie. Możesz je zacząć nawet, jeśli póki co umiesz truchtać co najwyżej parę minut i łapiesz zadyszkę. Z czasem dojdziesz do etapu, gdzie będziesz biegać kilkadziesiąt minut ciągiem i zrobisz swoje pierwsze 10km!

Jeśli już wiesz, że to coś dla Ciebie, kliknij w obrazek poniżej i przenieś się do strony pokazującej Nagrania bliżej:


KROK 4. NAGRANIA TEMATYCZNE

To nie koniec! Wiem, jakie pytania pojawiają się w głowach startujących biegaczy, dlatego nagrałam aż 10 odcinków tematycznych. Opowiadam w nich o przeróżnych kwestiach, które uczynią z Ciebie świadomego biegacza – pod każdym względem!

 

Odcinki, które na Ciebie czekają to:

1. Po pierwsze: nastawienie 2. Czas. Skąd go wytrzasnąć? 3. Kapryśna Księżniczka Motywacja 4. Pieniądze – jaka jest cena biegania? 5. Błędy biegacza – jak się nie nadziać? 6+7. (Nie)dieta biegacza – wywiad z Sylwią Maksym, dietetykiem sportowym 8. Mentalne niuanse 9. Odchudzanie przez bieganie 10. Magia imprez biegowych 11. BONUS! Medytacja do biegania. Hit, który zabierze Cię na bieganie inne niż kiedykolwiek. Świadome i spokojne. Mnóstwo osób pisało do mnie, że to podczas medytacji pobili swoje rekordy tempa!

 

Jest tylko jeden haczyk: obiecaj, że nie będziesz ich słuchać w domu! Takie jest założenie Nagrań od samego początku. Biegasz/marszobiegasz/maszerujesz i poznajesz kolejne tajniki oraz uroki tego sportu będąc w środku akcji. Nie w domu na fotelu, jak to bywa z np. motywacyjnymi książkami o bieganiu czy choćby z blogami.

Ty jesteś już krok do przodu – działasz. Ani się obejrzysz, a stajesz się swoją własną motywacją!

To klucz skuteczności Nagrań. I mogą być też Twoje – zamówisz je TUTAJ.


KROK 5. MINI E-BOOK O TYM, JAK ZACZĄĆ BIEGAĆ

To jeszcze nie koniec! W pakiecie dostajesz również e-booka, który jest skondensowaną pigułką o bieganiu. Wybrałam tylko to, co będzie Ci potrzebne. I podałam w najprostszej możliwej formie.

Znajdziesz w nim m.in. instrukcję używania Nagrań, biegowy słowniczek, linki do przykładowych treningów na YouTube z rozgrzewką, rozciąganiem, treningiem mobilności czy stabilności, wskazówki odnośnie odżywiania, poprawnej techniki i parę innych rzeczy, które będą dla Ciebie naprawdę cenne, a jednocześnie nie przeładują Twojej głowy natłokiem zbędnych informacji! Na końcu jest też dzienniczek biegowy, który możesz sobie wydrukować i przykleić na lodówkę lub schować do portfela.


 

Wiem, że w sieci jest zatrzęsienie wskazówek i planów. Nawet na moim blogu zamieściłam ich kilkaset!

…a jednocześnie: czasem trzeba iskry, towarzystwa, dopingu w początkach. Rozpędu, żeby potem już lecieć – czy to samodzielnie, czy w grupie biegowej, czy z trenerem.

Wkręciłam w ten sport tak wiele osób, że wymyśliłam tę nową formę, bo wiedziałam, że dla mnóstwa osób będzie ona mobilizująca. Bo skoro wiesz, że czekam w Twoich słuchawkach, to chyba mnie nie wystawisz? 🙂

Jeśli z jakiegoś bieganie krąży Ci po głowie i czujesz, że chcesz dać mu szansę – to właśnie ten moment. Nie jesteś tu bez powodu.

DOŁĄCZ DO SETEK OSÓB BIEGAJĄCYCH Z NAGRANIAMI DO BIEGANIA!

Możesz czekać i krążyć po sieci, szukając rozsypanych informacji lub…dołączyć do tych, którzy pożegnali zadyszkę i pokonali swoją pierwszą dyszkę 🙂

A potem jest już naprawdę z górki, zobaczysz. Jako ultramaratonka biegająca po Górach Skalistych w Colorado wiem, co mówię!

Przejdź do strony Nagrań klikając w tę grafikę:


A jeśli się wahasz – PREZENT! Możesz pobrać sobie dla testu pierwszy odcinek i zobaczyć, czy masz ochotę na kolejne 🙂

 

Do usłyszenia! Z przyjemnością potowarzyszę w treningach również Tobie 🙂

P.S. Spotkaj się ze mną w sieci na Instagramie – tu.

 
18 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page